top of page

czw., 29 cze

|

Szczecin

Projektowanie 3D

Szkolenie stacjonarne. Czas trwania 2 dni (12 godzin). Koszt uczestnictwa: 1600 zł netto (1968 zł brutto).

Projektowanie 3D
Projektowanie 3D

Gdzie i kiedy?

29 cze 2023, 09:00 – 30 cze 2023, 15:00

Szczecin, Szczecin, Polska

O szkoleniu

Zapraszamy na szkolenie z zakresu projektowania 3D, które odbędzie się w dniach 29-30 czerwca w naszej siedzibie w Szczecinie.

Podczas szkolenia poznacie Państwo najnowsze techniki i narzędzia w dziedzinie projektowania 3D. Nasi doświadczeni specjaliści poprowadzą szkolenie w sposób przystępny i zrozumiały, a przy tym bardzo rzetelny i profesjonalny.

Dowiesz się, jak tworzyć cyfrowe modele 3D w programach takich jak Rhino czy Moi 3D,  jak tworzyć tekstury, jak pracować z oświetleniem i kamerą, a także jak wykorzystać techniki renderingu do uzyskania niesamowitych efektów wizualnych.

Pokażemy również, jak wykorzystać projektowanie 3D w praktyce, w różnych gałęziach przemysłu, jak np. w architekturze, projektowaniu produktów, reklamie czy produkcji filmowej.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą poznać tę fascynującą dziedzinę i rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem 3D, ale także dla osób, które już posiadają jakieś doświadczenie i chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Nie przegapcie okazji, aby poznać tę innowacyjną technologię i wykorzystać ją w swojej pracy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jak najszybciej zapisz się na szkolenie.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Certyfikat wystawiany w języku polskim i angielskim.

Czas trwania: 2 dni (12 godzin)  

Forma szkolenia: stacjonarne, Szczecin  

Koszt: 1600 zł netto ( 1968 zł brutto)  

Masz pytania? Zadzwoń pod numer 91 4040590 lub napisz wiadomość.

Rezerwacja

  • Udział w szkoleniu

    1968,00 zł
    Podatek: Zawiera VAT

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page