top of page
RhinoCAM Expert 2024

Komercyjna wersja programu RhinoCAM Expert 2024.

 

Rozszerzenie dla Rhinoceros 7 stworzone przez firmę MecSoft Corporation, przeznaczone do programowania frezarek CNC 2-1/2, 3 i 4 osiowych. Łączy w sobie zalety swobodnego modelowania w Rhinoceros oraz możliwości programowania obróbki za pomocą technologii VisualMILL / VisualCAM. Konfiguracja pozwala na tworzenie indeksowanych w 4-osiach i ciągłych operacji zgrubnych i wykańczających. Dostępna jest ciągła obróbka oparta na krzywej, taka jak 4-osiowe ciągłe wykonywanie kieszeni, rowkowanie, profilowanie i grawerowanie, jak również obróbka powierzchniowa z napędem 4-osiowym. Konfiguracja zawiera wszystkie funkcje zawarte w wersji Standard.

 

Przeznaczenie

Frezowanie w 2 1/2 osiach, frezowanie w 3 osiach, frezowanie z indeksem w 4 osiach, frezowanie ciągłe w 4 osiach, wiercenie.

 

Funkcjonalność

Łatwy w obsłudze - intuicyjny interfejs operujący w środowisku Rhinoceros, zawiera wbudowaną wizualizację cięć posiada rozbudowaną bazę postprocesorów, zapis oraz odczyt danych obróbki bezpośrednio do plików Rhino (.3dm) działa zarówno w systemach 32, jak i 64 BIT.

 

Zawartość pakietu

MILL, TURN, NEST oraz ART.

 

Opcja AMS (dodatkowa)

Zawiera roczne wsparcie i utrzymanie, moduły G-Code Editor & Profile-NEST i dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych. Szczegóły w dokumencie PDF.

 

Porównaj dostępne konfiguracje RhinoCAM

Porównanie dostępnych konfiguracji.

RhinoCAM Expert 2024

10 800,00 złCena
 • Dane techniczne:

  cena: 10800 zł netto (13284 zł brutto)

   

  ilość stanowisk: 1

  platforma: Win

  producent: Mecsoft

  rodzaj licencji: licencja komercyjna

  licencja ważna przez okres: bezterminowo

  wersja językowa: angielska

bottom of page