top of page

Moi 3D

Moment of Inspiration (Moi 3D) to proste w nauce i potężne w możliwościach narzędzie do tworzenia cyfrowych modeli. To nie jest kolejny pakiet CAD, to całkowicie unikalny produkt, który łączy w sobie funkcjonalność i łatwość obsługi jak żaden inny pakiet tego typu. MoI 3D wykracza daleko poza to, czego można oczekiwać od prostego narzędzia do projektowania koncepcyjnego, zawierając wiele dodatkowych możliwości, które pozwalają na tworzenie cyfrowych modeli w czasie rzeczywistym.

MoI 3D to pakiet charakteryzujący się wieloma zaletami. Na naszym rynku zyskuje on jednak jeszcze jedną ważną zaletę. Mówiąc wprost, naprawdę każdy może sobie na niego pozwolić. Jest to z pewnością najtańszy pakiet do modelowania NURBS dostępny obecnie w sprzedaży. Pod wieloma względami jest on łatwiejszy w obsłudze niż inne popularne systemy CAD, a na pewno jest jednym z najłatwiejszych i najszybszych do nauki.

Pełną biegłość można osiągnąć już po kilku sesjach z tą aplikacją. Stabilność aplikacji jest niekwestionowana i powinna być wzorem dla innych twórców oprogramowania. Nawet przy ogromnej geometrii MoI3D działa niezawodnie. Proces nauki i pełnego opanowania programu jest zaskakująco krótki. 

Moi 3D pozwala skupić uwagę na samym procesie modelowania, a nie na programie.

cienie

Wypróbuj program przez 90 dni za darmo

Pobierz wersję próbną programu Moi 3D i ciesz się pełną funkcjonalnością przez 90 dni.

Dziękujemy, sprawdź swoją pocztę a w niej wiadomość z linkiem.

Section Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content and make sure to add any relevant details or information that you want to share with your visitors.

bottom of page