top of page
RhinoCAM Premium 2024

Komercyjna wersja programu RhinoCAM Premium 2024.

 

Rozszerzenie dla Rhinoceros 7 stworzone przez firmę MecSoft Corporation, przeznaczone do programowania frezarek CNC 2-1/2, 3 i 4 osiowych. Łączy w sobie zalety swobodnego modelowania w Rhinoceros oraz możliwości programowania obróbki za pomocą technologii VisualMILL / VisualCAM. Pakiet ten zawiera autorską funkcję ciągłej obróbki w 5 osiach. Odpowiedni dla wysoce zaawansowanych wymagań obróbczych, takich jak przemysł lotniczy i kosmiczny, zaawansowana produkcja form i obróbka drewna, pakiet ten obejmuje takie metody obróbki jak obróbka normalna powierzchni, obróbka wiórów i obróbka powierzchniowa. Pakiet dodatkowo zawiera wszystkie funkcje znajdujące się w konfiguracji PRO.

 

Przeznaczenie

Frezowanie w 2 1/2 osiach, frezowanie w 3-osiach, zaawansowane frezowanie 3-osiowe, frezowanie z indeksem w 4 osiach, frezowanie ciągłe w 4 osiach, 3+2 frezowanie indeksowane,  frezowanie ciągłe w 5 osiach, wiercenie.

 

Funkcjonalność

Łatwy w obsłudze - intuicyjny interfejs operujący w środowisku Rhinoceros, zawiera wbudowaną wizualizację cięć posiada rozbudowaną bazę postprocesorów, zapis oraz odczyt danych obróbki bezpośrednio do plików Rhino (.3dm) działa zarówno w systemach 32, jak i 64 BIT.

 

Zawartość pakietu

MILL, TURN, NEST oraz ART.

 

Opcja AMS (dodatkowa)

Zawiera roczne wsparcie i utrzymanie, moduły G-Code Editor & Profile-NEST i dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych. Szczegóły w dokumencie PDF.

 

Porównaj dostępne konfiguracje RhinoCAM

Porównanie dostępnych konfiguracji.

RhinoCAM Premium 2024

32 300,00 złCena
 • Dane techniczne:

  cena: 32300 zł netto (39729 zł brutto)

   

  ilość stanowisk: 1

  platforma: Win

  producent: Mecsoft

  rodzaj licencji: licencja komercyjna

  licencja ważna przez okres: bezterminowo

  wersja językowa: angielska

bottom of page